Шановні працівники агропромислового комплексу!
Дата: 18.11.2022 14:42
Кількість переглядів: 227
Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!
Агропромисловий комплекс - одна з провідних галузей економіки України. Навіть в умовах воєнного стану, незважаючи на неймовірні труднощі, ви продовжуєте тримати продовольчий фронт.
Щиро вдячний кожному з вас за любов до землі, працьовитість, терпіння пересилити всі труднощі цього непростого часу. Нехай кожен ваш день буде сповнений добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю.
Мирного неба та Божого благословення вам та вашим родинам! Зі святом!
Глобинський міський голова Станіслав ДЖУСЬ