Чергове засідання сесії міської ради

Дата: 02.12.2022 15:00

01 грудня відбулося пленарне засідання 35 сесії Глобинської міської ради, у ході якого розглянуто 78 питань. Основну частку порядку денного склали питання регулювання земельних відносин.

Депутати прийняли рішення про внесення змін до місцевих програм, положень, затвердили звіт про виконання бюджету Глобинської міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року, звіт про виконання фінансового плану КНП «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради за 3 квартал 2022 року. У ході засідання прийнято низку рішень, що стосувалися питань управління комунальним майном.

Проект рішення «Про створення структурного підрозділу «Місцева пожежна команда с. Великі Кринки» Глобинської місцевої пожежної охорони» направлений на доопрацювання.

Детально про пленарне засідання тридцять п’ятої сесії Глобинської міської ради дивіться у відео.