6 грудня - День Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2022 13:47

Фото без описуДорогі військовослужбовці! Захисники та захисниці України!

Збройні Сили України – це армія незламних і нескорених бійців, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти. У вас вірять українці, вами захоплюється світ.

Цьогоріч День Збройних Сил України відзначаємо в умовах широкомасштабної агресії росії. Тисячі солдатів і офіцерів героїчно захищають Україну зі зброєю в руках.

Щиро дякуємо матерям за виховання справжніх патріотів, які без остраху вдягли військову форму і на передовій мужньо боронять Україну. Доземний вам уклін та людська шана.

Дякуємо усім військовослужбовцям за звитягу, мужність, сталеву витримку та героїзм. Завдяки вам наші діти мають змогу жити під відносно мирним небом. Дякуємо, що наближаєте Перемогу!  Бажаємо міцного здоров’я, незламного духу та нових перемог у боях з окупантами.

Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

З глибокою повагою,

Глобинський міський голова                                                   Станіслав ДЖУСЬ