Відбулося засідання сесії

Дата: 09.12.2022 11:05

08 грудня відбулося пленарне засідання 36 позачергової сесії Глобинської міської ради. Прийнято рішення про створення юридичної особи публічного права – Комунальний заклад «Соціальний гуртожиток» Глобинської міської ради, внесено зміни до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2021-2024 роки; Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2022-2024 роки. Цього дня депутати прийняли рішення про внесення змін і доповнень до бюджету Глобинської міської територіальної громади  на 2022 рік.

Міська рада затвердила на посаду старости Обознівського старостинського округу Станіслава ШЕВЧЕНКА, кандидатура якого в результаті громадського обговорення отримала підтримку жителів старостинського округу.

Робота депутатів була злагодженою та конструктивною.Фото без опису