ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЙ НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПАЛИВА І СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ У 2022 РОЦІ

Дата: 22.12.2022 14:47

Фото без описуВідповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік.

Тобто, за призначенням субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на 2022 рік ще можна звернутися до 31 грудня 2022 року до відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Глобинської міської ради (м. Глобине, вул. Травнева, 4 або с. Великі Кринки, вул. Полтавська, 19) або до відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) Пенсійного фонду України за адресою: м. Глобине, вул.Центральна, 269/7, тел. для довідок 05365-2-56-74.