A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Очільник області відвідав Глобине

Дата: 18.01.2023 09:34
Кількість переглядів: 686

17 січня з робочим візитом до Глобиного прибув начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. У поїздці його супроводжували начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік, Глобинський міський голова Станіслав Джусь.

Очільник області відвідав кілька об’єктів та ознайомився з їх роботою.

З можливостями та потребами реабілітаційного відділення Глобинської міської лікарні Дмитра Луніна ознайомив директор закладу Ігор Балаховський. Відділення на 20 ліжкомісць створене з урахуванням сучасного бачення розвитку реабілітаційної допомоги військовослужбовцям сил оборони та оснащене найновітнішим обладнанням для їх відновного лікування і фізичної реабілітації.

У ході робочого візиту фахівцям закладу охорони здоров’я вручено благодійну допомогу у вигляді медичних засобів та матеріалів для стоматології, яку надав агропромхолдинг «Астарта-Київ» спільно з асоціацією Майдан Клівленд, благодійним фондом «Повір у себе» у рамках проєкту Common Help UA/

 

Потому Дмитро Лунін ознайомився з роботою відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету міської ради. У даний час центр надає 267 адміністративних послуг. Тут функціонує електронна черга, РОS-термінал, термінал для роботи з готівкою, встановлено нове програмне забезпечення, обладнано відеоспостереження. Відвідувачам створені комфортні умови для отримання більшості адміністративних послуг. Приміщення має вільний доступ та оснащення для людей з особливими фізичними потребами.

«Одним із досягнень громади є ремонт та відкриття протирадіаційного укриття у одному із закладів дошкільної освіти», - наголосив Глобинський міський голова Станіслав Джусь під час відвідин закладу. Загальна вартість проведеного ремонту склала 1 474 тис. грн. Це дало можливість відновити діяльність дитячого садочка як чергового закладу в місті за змішаною формою та груп короткотривалого перебування. Тепер діти старшого дошкільного віку мають змогу відвідувати садочок. Планується також відновлення змішаного навчання для дітей середнього та молодшого віку.

У ході робочого візиту очільник області ознайомився із ходом ремонтних робіт будівлі соціального гуртожитку. Заклад створений у громаді зовсім недавно для забезпечення тимчасового проживання у гуртожитку осіб, які потребують соціального захисту (у тому числі внутрішньо переміщених), інших осіб які з певних, незалежних від них причин не мають на території громади постійного або тимчасового житла. Проте у період воєнного стану пріоритет, безперечно, надаватиметься внутрішньо переміщеним особам. У закладі можуть проживати 48 осіб. Під час  огляду обговорено  проблеми та потреби для якнайшвидшого введення приміщення в  експлуатацію.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень