A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

До споживачів електроенергії!

Дата: 24.01.2023 11:46
Кількість переглядів: 245

Шановні споживачі електричної енергії! 

20 січня АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» повідомило споживачів Полтавської області, що 24 січня 2023 року будуть проведені режимні виміри електронавантажень. Окрім цього, працівники Товариства проінформували персонально крупних споживачів, що 24.01 не буде застосовано жодних лімітів і обмежень, тому в цей день вони зможуть працювати на повну потужність.

Однак, 23 січня о 21:00 диспетчер АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» отримав команду від НЕК «Укренерго» про те, що проведення режимного дня скасовано.

У зв’язку з тим, що АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» не мало можливості повідомити кожне підприємство і кожного юридичного споживача про повернення до роботи з обмеженнями, вранці 24 січня, споживачі, які не були повідомлені, почали активно споживати електроенергію, що у свою чергу призвело до різкого росту навантаження на систему. Товариство було вимушене застосувати одночасно декілька черг графіку погодинних відключень.  

Просимо вибачення за незручності та з розумінням поставитися до ситуації, яка склалася, оскільки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» виконує команди НЕК «Укренерго».

На сьогодні граничні величини споживання доведені погодинно, ознайомитися з ними детальніше можна за посиланням 

https://www.poe.pl.ua/wp-content/uploads/2023/01/Limity-POE-na-24.01.23.pdf

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень