Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулося чергове засідання виконкому міської ради.

Дата: 01.02.2023 15:43
Кількість переглядів: 383

31 січня 2023 року під головуванням заступника міського голови Олександра Кочерги відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглянуто 24 питання порядку денного.

Члени виконавчого комітету заслухали звіти за 2022 рік про підсумки роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті Глобинської міської ради; зі зверненнями громадян, які надійшли до виконкому Глобинської міської ради; про роботу з надання адміністративних послуг громадянам Глобинської міської територіальної громади відділом «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету  міської ради.

Члени виконавчого комітету затвердили об’єкти та види робіт, на яких засуджені та порушники відбуватимуть  покарання у виді громадських робіт та суспільно корисних робіт у 2023 році; внесли  зміни до рішення виконавчого комітету Глобинської міської ради  «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Глобинської міської територіальної громади». Змінами, зокрема, розширено перелік замовників таких робіт та передбачено створення додаткових тимчасових робочих місць для організації суспільно корисних робіт тимчасового характеру, до яких  у 2023 році будуть залучені безробітні та інші незайняті особи, зокрема внутрішньо переміщені, які перебувають на обліку в Глобинському управлінні Кременчуцької філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Окрім того, на засіданні розглянуто та прийнято рішення, що стосувались захисту прав дітей, виділення одноразової адресної грошової допомоги мешканцям громади.

 

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень