Мультидисциплінарна команда в дії...

Дата: 10.02.2023 15:55

З метою комплексного підходу до надання соціальних послуг,  покращення соціального обслуговування осіб похилого віку, забезпечення доступності соціальних послуг, розширення їх спектра, охоплення більшої чисельності осіб, насамперед тих, які проживають у віддалених селах мультидисциплінарна команда Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» відновила виїзди по старостатах.

Такі виїзди покращують надання соціальних послуг підопічним, які за станом здоров’я або через похилий вік не в змозі самостійно відвідувати необхідних їм спеціалістів.

08 лютого  саме цією  командою було здійснено черговий  виїзд  на територію  Троїцького  старостату. Фахівцями надано перукарську послугу безоплатно та послугу інформування 13 громадянам,  які опинилися в складній життєвій ситуації.

Одночасно цього дня на теренах старостату працювали й працівники інших відділень центру, а саме: фахівці відділення  соціальної допомоги вдома за місцем проживання  відвідували отримувачів цієї послуги та здійснювали моніторинг роботи соціальних робітників, а відділення соціальної роботи надавали послугу з соціального супроводу  сім’ям з дітьми .

Спеціалісти виїзної бригади докладають максимальних зусиль, щоб підтримувати та здійснювати наближення комплексу різних видів послуг за місцем проживання тих, хто їх потребує