Андріян Іванович Мирний (09.09.1967 – 17.05.2022)

Дата: 23.02.2023 21:46

Фото без описуАндріян Іванович  народився 9 вересня 1967 року в селі Заможне. Після закінчення Манжеліївської середньої школи був направлений військкоматом до Кременчуцького ДОСАФ, де здобув професію шофера. Два роки служив у Радянській армії, а після повернення пішов працювати шофером у автопарк місцевого колгоспу.

14 квітня Другим відділом Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки був призваний за мобілізацією та відправлений до військової частини А1815, що дислокується в смт. Гончарівське Чернігівської області.

Водій автомобільного взводу підвозу продовольства речового і військово-технічного майна групи матеріального забезпечення військової частини А1815.

17.05.2022 року помер.

Похований у с.Заможне.