Мохонько Сергій Олександрович(10.11.1978 – 22.03.2022)

Дата: 23.02.2023 22:00

Сергій народився 10 листопада 1978 року в                          м.Дніпропетровськ. Згодом родина переїхала на Полтавщину, у  с. Святилівка, де й пройшли дитячі та шкільні роки Сергія. Після закінчення Святилівської загальньоосвітньої школи І-ІІІ ступенів, у  1996  проходив службу у військовій частині  169 «Десна» імені князя Ярослава Мудрого (169 НЦ, в/ч А0665) .

У 1998 році пройшов військову службу та отримав кваліфікацію «заступник командира автомобільного взводу». По закінченню військової служби жив у м. Кременчуці, де працював водієм.

У 2004 році переїжджає до м. Глобине й продовжує працювати водієм. Сергій Олександрович закінчив Березоворудський аграрний коледж, після якого продовжив здобувати знання в Полтавському державному аграрному університеті за спеціальністю «Галузеве машинобудування».

У 2006 одружився.  У  цьому ж році народився син - Мохонько Ярослав.

Сергій Олександрович завжди був енергійним, жвавим. З дитинства цікавився спортом. З 12 років тренувався дзюдо й самбо в селі Бугаївка. Згодом освоював силу боксу. Грав у  футбол, захопився  вільною боротьбою,  любов до якої прищепив і  сину Ярославу.

За роки проживання у Глобиному переймався розвитком спорту в Глобинському районі. Завдяки його підтримці в ДЮСШ «Глобине» донині діти мають змогу відвідувати секцію вільної боротьби.

Останні 5 років життя працював водієм великовантажних автомобілів на далекі відстані.

З початком повномасштабної війни добровольцем пішов захищати Україну від ворожої навали.

Старший сержант, сержант з матеріального забезпечення реактивної артилерійської батареї реактивного артилерійського дивізіону 27 РЕАБр.

Сергій Олександрович Мохонько загинув 22.03.2022р. на оборонних рубежах м. Києва. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Похований  у  м.Глобине.