Орчіков Костянтин Олександрович (06.11.1992-20.12.2022)

Дата: 24.02.2023 09:18

Фото без описуКостянтин  народився 6 листопада 1992 року в с. Пироги. Навчався в Пирогівській загальноосвітній школі.

Закінчив вище професійне Кременчуцьке училище №7 за спеціальністю верстатник.

З 2011-го року працював у компанії Полтавського гірничозбагачувального комбінату міста Комсомольськ (нині Горішні Плавні).

25-го серпня 2022 року на базі Полтавського інституту зв’язку він розпочав проходити підготовку. Пройшовши підготовку, отримав направлення у 57-му окрему мотопіхотну  бригаду імені кошового отамана Кості Гордієнка, котра в той час звільняла Херсонську область від ворожої навали. Був призначений на посаду радіотелефоніста відділення зв’язку управління батальйону в/ч 4279. У його обов’язки входило за завданням командира відновлювати зв’язок між підрозділами бригади та штабом на лінії фронту. Після звільнення частини Херсонської області (57 бригада дійшла до берегів Дніпра), їх перенаправили на оборону сходу України, під Бахмут Донецької області, де він виконував ці обов’язки.

Загинув 20.12.2022 року в Донецькій обл., м. Бахмут.

Похований  у м. Горішні Плавні.