Бодаква Олександр Леонідович (14.12.1978 -17.01.2023)

Дата: 24.02.2023 09:20

Олександр  народився 14 грудня 1978 року в м. Глобине. Шкільні роки промайнули  в  Глобинській середній школі І – ІІІ ступенів №5. Навчався в Кременчуцькому льотному коледжі. Працював у м. Дніпро.

19 квітня 2022 року був призваний на військову службу під час мобілізації Індустріальним РТЦК та СП м. Дніпра в якості добровольця.

30 травня був призначений командиром зенітно-ракетного взводу військової частини А4052.  Свій військовий обов’язок виконував сумлінно й чесно до останнього подиху.

12 грудня 2022 року був відзначений Грамотою командування Третьої Окремої Танкової Залізної Бригади за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну, розумну ініціативу й старанність, високий професіоналізм.

Командир зенітно-ракетного взводу військової частини А4052.

17.01.2023 року загинув під час виконання службового обов`язку, пов`язаного із захистом Батьківщини, у результаті отриманого вогнепально-осколкового поранення несумісного з життям у населеному пункті Моначинівка Куп`янського району Харківської області.

Похований  у м. Глобине.