Труба Дмитро Олександрович ( 26.01.2001- 06.02.2023)

Дата: 24.02.2023 09:28

Фото без описуДмитро народився 26 січня 2001 року в місті Глобине, навчався в Глобинській загальноосвітній школі № 5. Був творчою людиною, дуже любив музику, грав на духових інструментах у Народному аматорському оркестрі "Орфей" Глобинського міського будинку культури. Займався боксом та футболом.

Після закінчення школи вступив до Професійно-технічного училища №26 міста Кременчук, де здобув професію слюсаря-ремонтника. Працював на елеваторі "Кернел", "Глобинському  м'ясокомбінаті", "Глобинському переробному заводі".

Улітку 2022 року Дмитро звернувся до центру комплектування та соціальної підтримки аби підписати контракт зі Збройними Силами України й стати на захист Батьківщини.

1 листопада Дмитро був направлений до 169-го навчального центру смт. Десна, де й розпочав свою службу.

Командир відділення 3 мотопіхотноговзводу 3 отопіхотної роти військової частини А2167.

Загинув 06.02.2023 року від отриманих поранень несумісних з життям у результаті здійснення противником штурмових дій позицій підрозділу поблизу населеного пункту Вугледар Волноваського району Донецької області.

Похований у м. Глобине.