Аврамчук Віктор Вікторович (27.01.1987- 10.01.16)

Дата: 24.02.2023 09:44

Фото без описуВіктор Вікторович народився 27 січня 1987 року в селі Опришки Глобинського району Полтавської області.

У 1993 році Вітя йде навчатися до першого класу Жуківської  школи, а згодом переходить навчатися до Опришківської ЗОШ  1-3 ступенів.

У 2004 році закінчує 11 класів та вступає навчатися до Кременчуцького університету економіки, інформаційних технологій і управління .

У 2005- 2006 пройшов строкову службу в Збройних Силах України. Строкову службу проходив у десантних військах, 95-та бригада. Демобілізувавшись, проживав у м. Світловодськ, працював в охоронній фірмі «Щит», згодом у кременчуцькій міліції, водієм на хлібокомбінаті, згодом водієм на приватному підприємстві «Віктор і К⁰»

4 серпня 2015 року Віктор Вікторович був мобілізований на захист України.

Учасник АТО на Сході України, стрілець-помічник гранатометника 90-го аеромобільного десантного батальйону ім. Героя України, старшого лейтенанта Івана Зубкова 81-ї окремої аеромобільної бригади ЗСУ.

Загинув Віктор Аврамчук 10 січня 2016 року неподалік села Зайцеве Артемівського (Бахмутського) району Донецької області під час обстрілу бойовиками позицій українських військ зі станкового автоматичного гранатомету АГС-17.

Указом Президента України  № 762016 від 01.03.2016 року «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Аврамчук Віктор Вікторович нагороджений орденом «За мужність» 3 ступеня (посмертно).

Похований у с. Опришки.