Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Вийшов лютневий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Дата: 01.03.2023 08:14
Кількість переглядів: 159

Фото без описуРегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області  презентує черговий, лютневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

            Про  особливості комунікацій  системи БПД в умовах воєнного стану, де і навіщо система БПД інформує громадськість про права та можливості їх захисту  про це читайте у  новому випуску видання.

 Умови воєнного стану приносять  значні людські втрати, руйнування міст, домівок українців, постійні ракетні обстріли. Все це досить негативно впливає на психологічний стан наших громадян,  особливо страждають від цього діти.  Про те, як знизити рівень стресу у дитини під час війни читайте у матеріалі від наших партнерів представників Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної військової адміністрації.

            Через постійні ракетні   обстріли  значних пошкоджень значно енергетична інфраструктура  нашої держави. Як пережити зиму, якщо вимкнуть електроенергію розповідають у лютневому випуску видання  розповідають  наші партнери  - представники Головного  управління Державної служби України знадзвичайних ситуацій у Полтавській області.

Як змінився механізм виплати пільг на житлово-комунальні послуги  читайте у матеріалі від представників Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

             Представники Управління Державної міграційної служби у Полтавській області у рубриці «Новини від партнерів» інформують  як відновити паспорт під час війни.

            У рубриці «Інтерв’ю з експертом»  читайте інформацію  про те як  отримати довідку про доходи в електронному вигляді.

 Про законодавчі новації щодо громадських робіт як механізм виправлення засуджених розповідають   фахівці Філії Державної установи “Центр пробації” в Полтавській області.

Кращі практики роботи органів місцевого самоврядування продовжуємо висвітлювати у рубриці «Життя ОТГ».  Про роботу Хорольської громади   в умовах воєнного стану  читайте у лютневому випуску видання.

            У постійній рубриці «Сторінка Регіонального представництва  Уповноваженого Верховної ради України з прав людини» читайте як  надається як правова допомога засудженим у регіоні та як  комунікують представники Уповноваженого  та системи БПД  у регіоні.

Про свій  життєвий шлях та  професійний досвід  у системі безоплатної правової допомоги Полтавщини у рубриці «Людина права» розповідає  фахівець Котелевського  бюро правової допомоги Владислав Коросташов.

Про успішні історії захисту прав клієнтів, коментарі юристів  та адвокатів читайте у постійній рубриці газети «Приклади успішного захисту».

Серед постійних рубрик видання: сторінка  адвокат консультує, фахівці системи БПД консультують  та консультації «WIKILEGALAID».

До уваги читачів «Правового вісника» зразки документів правового та процесуального характеру, приклади успішної практики системи БПД.

Щоб бути у курсі найцікавіших подій, цікавих заходів та  новин у чинному законодавстві підписуйтеся на сторінки системи БПД у соціальних мережах.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

https://docs.google.com/presentation/d/e/2PACX-1vRBj4-GHDINMZ5Lh-k9r-vHClnqpnNBw2G7q6r9k1y2MbpqWW6wV8Zilp60i50Wl3mptXXD0AHJmsBN/pub?start=false&loop=false&delayms=3000&slide=id.p

Приємного читання!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень