Відбулось засідання спостережної ради при КНП «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради

Дата: 07.03.2023 17:05

Фото без опису6 березня  2023 року відбулося  засідання спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради. Голова  ради  ознайомив присутніх зі змінами у складі спостережної ради.  До неї ввійшли начальник та головний спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров’я Глобинської міської ради, кандидатури яких були запропоновані та затверджені на пленарному засіданні 39 сесії Глобинської міської ради.

У ході засідання члени спостережної ради заслухали звіт голови ради Владислава Тютюнника про роботу спостережної ради за 2022 рік та затвердили план роботи  ради на 2023 рік.

Неабияку увагу було приділено проблемним питанням функціонування  КНП «Глобинська міська лікарня» та недопущення зниження якості надання медичних послуг жителям громади.