Вшанування пам'яті Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2023 14:03

Фото без описуКожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас, українців, є Тарас Шевченко. Він був і залишається національним і світовим генієм, справжнім митцем, людиною незвичайної долі і неймовірного таланту.

Щорічно 9 та 10 березня, відповідно до дня народження і смерті, увесь світ, а особливо Україна, вшановує пам’ять Тараса Шевченка. Сьогодні відбувся  урочистий захід з нагоди 209-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

На знак вшанування пам’яті Великого Кобзаря очільник громади та працівники виконавчого комітету  Глобинської міської ради поклали квіти до пам’ятника.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Тараса Шевченка та всіх патріотів України, які поклали за неї на вівтар найдорожче – своє життя