Проведено навчальний семінар з організації та порядку ведення військового обліку для відповідальних осіб.

Дата: 10.03.2023 13:30

10 березня 2023 року начальник відділення обліку мобілізаційної роботи –заступник начальника другого відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Сіренко провів навчальний семінар з організації та порядку ведення військового обліку для осіб, відповідальних за організацію ведення військового обліку військовозобов’язаних, призовників  та резервістів з працівниками, на яких покладено обов’язки з ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, організаціях громади.

У ході навчання присутні отримали роз’яснення щодо постанови КМУ від 30 грудня 2022 року № 1487, ознайомилися з вимогами законодавчих та нормативно-правових актів з питань оборонної та мобілізаційної роботи, а також отримали детальні розяснення щодо завдань військового обліку та заходів, спрямованих на його покращення.