УВАГА ГОЛОСУВАННЯ! ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ

Дата: 20.03.2023 10:41

Фото без описуНАГАДУЄМО! У Глобинській громаді триває електронне голосування щодо перейменування вулиць та провулків. Долучайтесь до електронного голосування, яке триватиме по 09 квітня!

Майте на увазі, голосування у населених пунктах громади проводиться по кожній вулиці окремо.
Важливо: для вашого голосування потрібна авторизація на платформі «EDEM» за допомогою «BankID», кваліфікованого електронного підпису чи «Дія. Підпис».
В переліку голосування запропоновано 29 вулиць. Для огляду повного переліку вулиць, внизу сторінки потрібно натиснути на модуль «Опитування».
Якщо вам для голосування потрібний доступ до комп’ютера з підключенням до Інтернету – завітайте до старостату за місцем вашого проживання чи у відділ культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради.