A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

ОГОЛОШЕННЯ щодо сплати податкового боргу

Дата: 27.03.2023 15:05
Кількість переглядів: 72

           Фінансовий відділ виконавчого комітету Глобинської міської ради повідомляє , що станом на 01.03.2023 року, за даними Головного управління ДПС у Полтавській області по платниках податків обліковується податковий борг на загальну суму 3 877 709,36 грн. Більшу частину боргу становить  податок на майно до складу якого входить : податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості, земельний податок з юридичних осіб, орендна плата з юридичних осіб, земельний податок з фізичних осіб, орендна плата з фізичних осіб та єдиний податок з фізичних осіб .

          Відповідно до п.14.1.175 пп.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податковий борг – це сума узгодженого грошового зобов'язання, не сплаченого платником податків у встановлений строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному ПКУ.

                Сплачені вчасно податки – це запорука своєчасного фінансування охорони здоров’я, освіти та інших важливих на сьогодні соціальних зобов’язань держави перед громадянами. З метою уникнення негативних наслідків та прикрих випадків виконуйте податковий обов’язок та сплачуйте податки вчасно і в повному обсязі. 

        За інформацією про стан розрахунків з бюджетом платники податків мають можливість ознайомитися звернувшись до «Електронного кабінету платника податків» за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua та до Центру обслуговування платників ДПІ за місцем реєстраціїї.

        Інформація щодо актуальних реквізитів бюджетних рахунків для сплати платежів до бюджету у 2023 році розміщена на вебсторінці ГУ ДПС у Полтавській області за за посиланням https:// tax.gov.ua /bуudjetni-rahunki.

При цьому, в призначенні платежу правильно заповнювати так (обов'язково з указаниям всіх знаків): *; l40;код платника;погашення боргу ПІБ (чи назва платника);;;.

         Враховуючи вищевикладене, прохаємо погасити податковий борг та виконати обов’язок сплати грошових зобов’язань

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень