A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Полтавщина – в п’ятірці лідерів за Індексом цифрової трансформації

Дата: 27.03.2023 15:28
Кількість переглядів: 92

Фото без описуІндекс цифрової трансформації регіонів України розробила команда регіональної цифровізації
Мінцифри. Індекс – це один з інструментів для вимірювання процесівінформатизації та цифровізації у 24 регіонах країни. Аналіз дозволяє визначити ефективність органів влади у напрямі цифровізації, а також побачити потреби у цифровій трансформації.
Про це розповів заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Ігор Панченко.
Мета Індексу – створити базу для дослідження рівня цифрової трансформації в обласних державних адміністраціях. Результати дозволять владі, аналітикам, розробникам та іншим зацікавленим сторонам оптимізувати процеси діджиталізації в області.  «Результати проведеного дослідження 2022 року демонструють, що Індекс у межах України становить 0.651 бала з 1 можливого. На Полтавщині – 0,814», – зазначив Ігор Панченко.
Загалом Індекс охоплює 8 основних блоків у сфері цифрової трансформації: інституційна спроможність ОВА, доступ до інтернету, розвиток ЦНАПів, режим «без паперів», цифрова освіта, візитівка області, проникнення базових електронних послуг, галузева цифрова трансформація.
«За результатами дослідження, Полтавська область – у трійці лідерів за значенням субіндексу розвитку ЦНАПів – 0,905 бала. Займає лідерську позицію з впровадження режиму «без паперів» – 0,967 бала. Також ми одні з найкращих із залучення громадян до платформи Дія.Цифрова освіта.
Значення субіндексу становить 0.880 бала з 1 можливого», – розповів Ігор Панченко.
Переглянути детальне дослідження можна за посиланням: https://bit.ly/3ly24TR.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень