Проект FAO OOH «Екстрена допомога постраждалим від конфлікту у продовольчій безпеці та засобах для існування "

Дата: 04.04.2023 15:12

У рамках проекту FAO OOH «Екстрена допомога постраждалим від конфлікту у продовольчій безпеці та засобах для існування у Полтавській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Тернопільській, Вінницькій та Сумській областях», у партнерстві з Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування "Асоціація сільських, селищних рад та об`єднаних громад України" було надано допомогу домогосподарствам, які стали прихистком для внутрішньо переміщених осіб або внутрішньо переміщені особи, які утримують сільськогосподарських тварин та птицю і відповідали заданим критеріям відбору.

У нашій громаді було роздано 201 набір для птиці та 46 наборів для свиней, загальною вагою 28т 295 кг, що складалися із кормових добавок, подрібнених кукурудзи та пшениці.

Щиро дякуємо продовольчій та сільськогосподарській організації ООН (ФАО), виконавчим партнерам Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація сільських, селищних та об'єднаних громад України" та Асоціації "Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування", координаторам проєкту в Полтавській області Володимиру Микійчуку та Анжеліці Басаман.