Дата: 17.04.2023 14:41

Фото без описуВідповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.3 Регламенту Глобинської міської ради скликється сорок перша позачергова сесія Глобинської міської ради.

Пленарне засідання сорок першої позачергової сесії Глобинської міської ради відбудеться 20 квітня 2023 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про безоплатну передачу майна комунальної власності Глобинської міської територіальної громади, що перебуває на балансі виконавчого комітету  Глобинської міської ради у державну власність (на баланс військової частини ****).

2. Про внесення змін до Програми розвитку системи цивільного захисту Глобинської міської територіальної громади на 2021- 2025 роки.

3. Про внесення змін і доповнень до  бюджету Глобинської міської територіальної громади  на 2023 рік.

4. Про передачу з балансу виконавчого комітету Глобинської міської ради в господарське відання комунального підприємства «Глобинське» Глобинської міської ради спеціального вантажного підмітально-прибирального автомобіля марки АТ МДК-8/06.