Діяльність комунального підприємства «Глобинське»

Дата: 19.04.2023 14:02

Діяльність комунального підприємства «Глобинське» у період з 30 березня по 20 квітня 2023 року

Комунальна служба щоденно підтримує  життєдіяльність нашого міста Глобине.

З самого ранку, незважаючи на несприятливі погодні умови, працівники КП «Глобинське» дбають про чистоту та привабливий вигляд газонів, клумб, пішохідних доріжок і т.д.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Глобинської міської ради з початку квітня проводиться поетапне підключення центральних вулиць населених пунктів громади: с. Зубані, с. Іванове Селище, с. Великі Кринки, м. Глобине, с. Устимівка, с. Бабичівка, с. Жуки.

З метою зменшення обсягів споживання електроенергії здійснено заміну близько 100 шт. лед ламп вуличного освітлення. Встановлено таймери для вимкнення світла під час комендантської години.

Проводилось обслуговування водозаборів та прибирання приямків водозаборів підприємств.

Ліквідовано порив водогону на перехресті вулиць Челюскіна та Івана Франка, вулиці Заводській.

Ведуться підготовчі роботи до заміни труби водогону понад 200 м.

Проводились профілактичні роботи каналізаційних мереж.

За минулий тиждень комунальне підприємство здійснювало упорядкування кладовищ, вивезення сміття, обпилювання аварійних дерев.

У центрі міста висаджено понад 100 кущів вейгели, 100 кущів барбарисів, 87 саджанців сакур, караган та ялівцю.