Відбулося пленарне засідання сорок першої позачергової сесії Глобинської міської ради VIII скликання

Дата: 20.04.2023 14:36

20 квітня 2023 року відбулося  пленарне засідання сорок першої позачергової сесії Глобинської міської ради VIII скликання. Радою розглянуто чотири питання порядку денного.

Депутати затвердили зміни до Програми  розвитку системи цивільного захисту Глобинської міської територіальної громади на 2021- 2025 роки та внесли зміни й доповнення до бюджету Глобинської міської територіальної громади на 2023 рік.

Окрім того, на засіданні міської ради розглянуті питання, що стосувались безоплатної передачі майна комунальної власності Глобинської міської територіальної громади, що перебуває на балансі виконавчого комітету  Глобинської міської ради, у державну власність та передачу з балансу виконавчого комітету Глобинської міської ради в господарське відання комунального підприємства «Глобинське» Глобинської міської ради спеціального вантажного підмітально-прибирального автомобіля марки АТ МДК-8/06.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.