До уваги суб’єктів господарювання різних форм власності!

Дата: 29.05.2023 10:48

У зв’язку з постійними ракетними ударами та систематичним використанням дронів-камікадзе державою-агресором з метою знищення об’єктів енергетичної інфраструктури та руйнування цивільних об’єктів на території України, доцільно вжити заходів щодо припинення транслювання даних з камер відеоспостереження в мережу Інтернет.

Враховуючи рекомендації обласної військової адміністрації, рекомендуємо вжити заходів організаційно-технічного характеру, що унеможливлять онлайн- трансляцію з камер відеоспостереження в мережу Інтернет (веб-камер, які здійснюють трансляцію в реальному часі з відкритим доступом), які розміщенні вздовж доріг, комунальних підприємств, установ, організацій, об’єктів промисловості, комерційних структур тощо.

Метою вищезазначених заходів є забезпечення безпеки громадян на території області під час воєнного стану та недопущення використання державою-агресором цих даних для корегування вогню, оскільки трансляція з камер відеоспостереження у мережу Інтернет залишається дієвим інструментом для ворога.

Заздалегідь дякуємо за співпрацю!