ДІТИ – МАЛЕНЬКІ ЧАСТИНКИ ВЕЛИКОГО ЩАСТЯ, ІМ’Я ЯКОМУ – ЖИТТЯ!

Дата: 02.06.2023 08:13

Щороку в перший день літа у всьому світі святкується Міжнародний день захисту дітей. Головна мета його – привернути увагу громадськості, урядових установ та організацій до проблем, що спрямовані на реалізацію різноманітних заходів для забезпечення  добробуту дітей.

Тож 1 червня відбулася вулична акція та  зустріч працівників Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради»  з представниками Благодійної організації  «Право на захист», служби у справах дітей Глобинської міської ради та прийомних сімей, сімей з числа ВПО та тих, котрі в минулому були під соціальним супроводом та отримували соціальні послуги. В дружній теплій атмосфері обговорювалися питання щодо прав дитини, соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та порядку встановлення їм відповідного статусу та інші. Практичним психологом надавалися корисні поради з підтримки власного психоемоційного стану та гармонії в сім’ї.

В цей час діти весело розважалися та отримували  дарунки від БО «Право на захист».

ДІТИ – МАЛЕНЬКІ ЧАСТИНКИ ВЕЛИКОГО ЩАСТЯ,

ІМ’Я ЯКОМУ – ЖИТТЯ!

ХАЙ БУДЕ НЕБО МИРНИМ, А ЖИТТЯ ЇХ ЩАСЛИВИМ!