Відбулося пленарне засідання сорок четвертої позачергової сесії Глобинської міської ради VIII скликання

Дата: 02.06.2023 13:34

2 червня 2023 року відбулося  пленарне засідання сорок четвертої позачергової сесії Глобинської міської ради VIII скликання. Радою розглянуто п’ять питань порядку денного.

Депутати затвердили зміни до Програми  розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2022-2024 роки, Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2021-2024 роки, до Комплексної програми розвитку освіти Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Затверджено  зміни і доповненя до бюджету Глобинської міської територіальної громади на 2023 рік.

Окрім того, на засіданні міської ради розглянуто звернення Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки загальною площею 3,5500 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я, місце розташування: с. Великі Кринки, вул. Хмельницького Богдана, 38, Кременчуцького району Полтавської області.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.