Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради

Дата: 16.06.2023 10:26

15 червня 2023 року під головуванням міського голови Станіслава Джуся відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради.

На засіданні члени виконкому прийняли рішення про затвердження проектно-кошторисної документації об’єкта будівництва «Капітальний ремонт будівлі гуртожитка для розміщення внтрішньопереміщених та/або евакуйованих осіб по вул. Промислова,19/2 в м. Глобине, Кременчуцького району, Полтавської області».

У ході засідання розглянуто питання про створення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України та затвердження її Положення, персонально складу; про виділення одноразової адресної грошової допомоги громадянам та окремі питання організації діловодства у виконавчому комітеті Глобинській міській раді.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.