Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі послуги, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 29.06.2023 15:13
Кількість переглядів: 131

Фото без описуВідділ культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі послуги, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Відділ культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради (далі – Замовник), код за ЄДРПОУ - 40448176

юр. адреса: 39000, Україна, Полтавська область, м. Глобине, вул. Центральна, 285.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності: Поточний ремонт по розвантаженню несучих конструкцій перекриття  у вісях 4-11 х Д-Ж будинку культури по вул. Центральна, 228 в м. Глобине (код ДК  021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи.

Вид процедури закупівлі: відкриті торги у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 347 100,00 грн. з ПДВ.

Згідно ч. 4 Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15 квітня 2020 року № 708, визначення предмета закупівлі послуг в тому числі здійснюється замовником згідно з пунктом 27 частини першої статті 1 Закону за об’єктами будівництва. Згідно ч. 1 ст. 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» проектна документація на будівництво об’єктів розробляється у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування, з урахуванням вимог містобудівної документації та вихідних даних і дотриманням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил та затверджується замовником.

Отже, з урахуванням тих обставин, що для виконання послуг згідно об’єкту будівництва Замовником вжито заходів на розробку проектної-кошторисної документації по виконанню послуг за предметом закупівлі, яка згідно вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил визначає конкретні архітектурні, конструктивні, технічні та технологічні рішення щодо виконання послуг, в тому числі обсяги робіт.

Розмір бюджетного призначення: 347 100,00 грн. з ПДВ згідно з планом фінансування Замовника. Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до «Зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта» в сумі 347 100,00 грн. з ПДВ затвердженого замовником та КП «Глобинське архітектурно планувальне бюро».

Нормативно-правове регулювання. Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», Кошторисні норми України та решта діючих будівельних норм, державних стандартів і правил.

Обґрунтування технічних характеристик.

Обґрунтування технічних характеристик визначено відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації.

Термін виконання робіт - з дати укладання Договору про закупівлю по 31.12.2023 р. включно.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є 1 послуга згідно відомості обсягів робіт, як частини кошторисних розрахунків, що пройшли державну будівельну експертизу.

Обґрунтування якісних характеристик. Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Кошторисні норми України та решта діючих будівельних норм, державних стандартів і правил.

Нормативно-правові акти, що формують підстави застосування процедури відкритих торгів з особливостями:

  1. Закон України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року, в редакції від 19.04.2020 №114-IX в редакції зі змінами до Закону України "Про публічні закупівлі" та інших законодавчих актів України щодо здійснення оборонних та публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» №7163 від 14.03.2022 року, зокрема в частині дії пунктів 37-38 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону;

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

3. Лист Мінекономіки України «Щодо особливостей здійснення публічних закупівель

на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» № 3323-04_70997-06 від 20.10.2022 року.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень