A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради

Дата: 03.07.2023 11:04
Кількість переглядів: 183

30 червня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Станіслава Джуся. У ході засідання розглянуто 38 питань порядку денного.

Начальник відділу освіти виконкому міської ради, Світлана Надтока, доповіла про організоване закінчення  2022-2023 навчального року (детальніше тут), та про  роботу пришкільних таборів закладів ЗСО Глобинської міської ради влітку 2023 року

Заслухано інформацію провідного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Олександра Салабая  про результати проведення  двомісячника чистоти, озеленення та благоустрою на території  Глобинської міської ради . В ході обговорення  даного питання  надано доручення провести аналітичну роботу по прийнятих та виконаних заходах по двомісячнику чистоти, озеленення та благоустрою на території Глобинської міської територіальної громади з підготовкою звіту щодо його ефективності. Підготувати та затвердити зміни до Правил благоустрою та утримання території м. Глобине та сіл Глобинської громади.

У ході засідання члени виконавчого комітету заслухали інформації про використання енергоносіїв за опалювальний період 2022-2023 організаціями та установами, будівлі яких утримуються за рахунок міського бюджету Станіслава Шайноги, про внесення  змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2023 рік- Анни Кучерявої.

Члени виконкому  затвердили план роботи  виконавчого  комітету  Глобинської міської ради на ІІ півріччя 2023 року.

Начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконкому міської ради Людмила Норенко доповіла щодо стану надання соціальних послуг у Глобинській міській територіальній громаді. Розглянули питання  надання одноразової адресної грошової допомоги жителям Глобинської громади.

Валентина Завезіон - начальник служби у справах дітей виконавчого  комітету  Глобинської міської ради, доповіла про роботу служби  у справах дітей Глобинської міської ради за звітний період  2023 року (детальніше тут). Окрім того, прийнято низку рішень щодо соціального та правового захисту дітей.

У ході засідання виконавчого комітету розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень