A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Дата: 03.07.2023 13:52
Кількість переглядів: 83

Фото без описуТовариство з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» (скорочена назва - ТОВ «АТБ-МАРКЕТ», код ЄДРПОУ – 30487219, юр. адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, просп. Олександра Поля, буд. 40, тел.: (056) 770-04-57, e-mail: com@atbmarket.com), яке спеціалізується на роздрібній торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для магазину «Продукти-1137» ТОВ «АТБ-МАРКЕТ», який розташовується за адресою: 39000, Полтавська обл., Кременчуцький р-н, Глобинська міська територіальна громада, м. Глобине, вул. Виноградна, 18.

Метою отримання дозволу на викиди є надання права експлуатувати об’єкт, з якого надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, за умови дотримання встановлених відповідних нормативів граничнодопустимих викидів та вимог до технологічних процесів у частині обмеження викидів забруднюючих речовин протягом визначеного в дозволі терміну.

Згідно ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» діяльність магазину «Продукти-1137» ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» не підлягає оцінці впливу на довкілля.

Магазин «Продукти-1137» є структурною одиницею мережі фірмових магазинів ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» і забезпечує роздрібну реалізацію товарів. Крім того, у фірмовому магазині також здійснюється випікання хлібобулочних виробів із заморожених напівфабрикатів. Виробнича потужність на перспективний період становить до 60 т/рік хлібобулочних виробів.

Джерелами забруднення атмосферного повітря у магазині «Продукти-1137» ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» є наступне обладнання: хлібопекарська піч Debag5 АДК DILA 5/Pro з розстоєчною шафою, 2-х секційна портомийка, холодильне обладнання (регали (9 од.) та холодильні камери (2 од.) з окремо розташованими компресорами (4 од.), ларі із вбудованими компресорами (8 од.)) – всього 3 джерела викидів забруднюючих речовин, в тому числі 2 організованих і 1 неорганізоване. Загальний обсяг викидів забруднюючих речовин становить 0,209009 т/рік, в тому числі: ацетальдегід – 0,0019 т/рік, кислота оцтова – 0,0291 т/рік, спирт етиловий – 0,108 т/рік, фреони (пентафторетан, трифторетан) – 0,07 т/рік, натрію гідроксид – 0,000009 т/рік.

Магазин «Продукти-1137» ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» відноситься до третьої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, в залежності від ступеня впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря. Відповідно до наказу Мінприроди України від 09.03.2006 р. №108, заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва та заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не передбачені та не розробляються.

Дозволені обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря встановлені у відповідності з наказом Мінприроди України від 27.06.2006 р. №309 з врахуванням комбінованого підходу регулювання викидів забруднюючих речовин стаціонарними джерелами. Проведений аналіз відповідності фактичних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря встановленим законодавчим вимогам в розрізі виробничих, технологічних процесів і устаткування свідчить про те, що викиди всіх забруднюючих речовин відповідають встановленим нормативам, отже магазин «Продукти-1137» ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» не чинитиме негативного впливу на елементи навколишнього середовища та не вплине на санітарно-гігієнічну ситуацію в зоні постійного проживання населення.

Пропозиції та зауваження направляти до Полтавської обласної військової адміністрації: 36014, м. Полтава, вул. Соборності, 45, тел. (0532) 56-95-08, e-mail: oda@adm-pl.gov.ua або eko@adm-pl.gov.ua. Строки подання зауважень та пропозицій – 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про намір отримати Дозвіл на викиди.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень