Курс на забезпечення доступності та якості соціальних послуг.

Дата: 07.07.2023 08:08

Контроль та профілактичні заходи завжди мінімізують негативні явища, вчинки, дії в будь якій сфері, не виключення й соціальна.

Тому продовжуємо працювати на упередження, мінімізацію впливу наслідків від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, а також здійснюємо перевірку цільового використання коштів окремих видів державних соціальних допомог для сімей з дітьми. За пів року роботою охоплено 16 старостатів, 177 осіб.

В постійній роботі й мультидисциплінарна команда центру, якою надаються заходи соціальної послуги натуральна допомога, а саме у І півріччі послугами перукаря скористались 293 особи, заходами генерального прибирання - 202, косіння трави  -7, обробіток присадибної ділянки -109, прання одягу -28, дрібний ремонт104 особи. Загалом надано 898 послуг.