A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулося чергове засідання виконкому міської ради.

Дата: 31.07.2023 13:16
Кількість переглядів: 144

28 липня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Станіслава Джуся. У ході засідання розглянуто 28 питань порядку денного.
     

Начальник загального відділу виконкому міської ради, Світлана Кузнєцова, доповіла про підсумки роботи зі зверненнями громадян, які надійшли до виконкому Глобинської міської ради за перше півріччя 2023 року. 
     

 На засіданні члени виконкому прийняли рішення про затвердження Порядку надання соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку».
Затвердили внесені зміни до Положення про пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, положення про службу «Соціальне таксі» для перевезення осіб та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та органів зору, інших осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2023 рік.

 

У ході засідання члени виконавчого комітету заслухали Сергія Кулика стосовно перейменування топонімів Глобинської міської територіальної громади.
Валентина Завезіон - начальник служби у справах дітей виконавчого  комітету Глобинської міської ради, доповіла про внесені зміни до рішення виконавчого комітету Глобинської міської ради від 26.04.2023 №108 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Глобинської міської ради» від 27.04.2021 №87 «Про створення міждисциплінарної команди з питань організації соціального захисту дітей» та внесенні зміни до рішення виконавчого комітету Глобинської міської ради від 26.04.2023 №107 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Глобинської міської ради від 27.04.2021 «Про створення Координаційної ради з питань соціального захисту дітей, профілактики бездоглядності та правопорушень при виконкомі Глобинської міської ради». Окрім того, прийнято низку рішень щодо соціального та правового захисту дітей. 

 

У ході засідання розглянуто питання про затвердження акту комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України; про виділення одноразової адресної грошової допомоги громадянам та окремі питання організації діловодства у виконавчому комітеті Глобинській міській раді. 
У ході засідання виконавчого комітету розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.
За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень