Запрошення на роботу до АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО"

Дата: 03.08.2023 11:23

Фото без описуЗа час повномасштабного вторгнення росії на територію України та дії воєнного стану, в АТ «ТПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» утворився дефіцит кваліфікованих кадрів, що може ускладнити виконання робіт з ремонту та обслуговування електричного обладнання, знизити оперативність усунення пошкоджень та аварій в мережах області і як наслідок, призведе до суттєвих складнощів у забезпеченні якісного та безперебійного електропостачання споживачів м. Полтави та Полтавської області.

На даний час. Товариство як підприємство критичної інфраструктури, гостро
відчуває потребу у персоналі за такими спеціальностями: інженери-енергетики. інженери- електрики. радіоінженери. електромонтери, контролери енергонагляду. трактористи, машиністи екскаватору, водії.

З початку війни, в АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» працевлаштувалися 89
внутрішньо переміщених осіб. Ми маємо змогу та бажання запропонувати ще декілька сотень актуальних вакансії для працевлаштування іншим ВПО які проживають на території Полтавської області.