Відбулося пленарне засідання сорок дев'ятої позачергової сесії Глобинської міської ради VIII скликання.

Дата: 14.08.2023 14:30

14 сепрпня 2023 року відбулося пленарне засідання сорок дев’ятої позачергової сесії Глобинської міської ради VIII скликання.

Міською радою розглянуто тринадцять питань порядку денного.

Ухвалені рішення щодо зміни до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2023 рік, Комплексної Програми профілактики правопорушень на території Глобинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, Цільової програми підтримки Збройних сил України та проведення оборонної роботи на 2023 - 2025 роки, Програми розвитку системи цивільного захисту Глобинської міської територіальної громади на 2021- 2025 роки,  Програми військово-патріотичного виховання, підготовки громадян до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України Глобинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, Програми реформування і розвитку  житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2021-2024 рокиПрограми соціального захисту населення Глобинської міської ради на 2021-2025 роки, Програма "Надання підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану на 2023 рік",  Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2022-2024 роки, Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Глобинської міської ради на 2023-2025 роки, Програми розвитку архівної справи.   Рішенням міської ради внесено зміни й доповнення до бюджету Глобинської міської територіальної громади на 2023 рік.

На пленарному засіданні сорок дев’ятої позачергової сесії міської ради встановлені граничні суми витрат органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету громади на придбання обладнання  та устаткування.