Литвиненко Сергій Олександрович

Дата: 23.08.2023 15:25

Фото без описуНародився Сергій 15 січня 1980 року в селі Пустовійтове. Його дитинство та юність пройшли у цьому селі. Закінчивши школу, вступив до Кременчуцького професійно-технічного училища №22, де опанував професію тракториста-механізатора. Відслуживши військову строкову службу Сергій повернувся  в рідне село та розпочав свою трудову діяльність. Понад 23 роки працював трактористом-машиністом сільськогосподарського виробництва в агрофірмі ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт».

З 24 лютого 2022 року пішов добровольцем. Проходив службу в роті охорони першого відділу першого взводу територіального центру комплектування та соціальної підтримки. 24 травня був переведений до 53-ї окремої механізованої бригади та займав посаду гранатометника 3-ї роти 1-го механізованого батальйону. Був двічі поранений, але після лікування знову повернувся у стрій.

10 березня 2023 року отримавши важке поранення помер у госпіталі.

Наш земляк, наш захисник виконав свій службовий та людський обов’язок до останньої хвилини свого життя