Іващенко Василь Володимирович

Дата: 23.08.2023 15:30

Фото без описуНародився Василь Володимирович 25 червня 1992 року в селі Петрівське Старобешівського району Донецької області.

У 1996 році його сім’я переїхала до села Великі Кринки.

Тут він зростав, мужнів, навчався. У 2008 році, закінчивши Великокринківську загальноосвітню школу І-ІП ступенів, вступив до Кременчуцького професійного ліцею нафтопереробної промисловості, та у 2011 році отримав спеціальність газозварювальника. Працював у ПП «Райагробуд», ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт», ТОВ НВП «Глобинський м’ясо-молочний комплекс»

14.11.2022р. призваний на військову службу під час мобілізації Другим відділом Кременчуцького РТЦК та СП м. Глобине.

Проходив службу на посаді сапера інженерно-саперного взводу 2 аеромобільного батальйону 77 окремої аеромобільної бригади

14.03.2023р. під час виконання службового обов’язку пов’язаного із захистом батьківщини в населеному пункті Часів Яр Бахмутського району Донецької області загинув під час масованого артилерійського обстрілу з боку окупантів