Скрипай Дмитро Анатолійович (11.07.1999 - 01.07.2023)

Дата: 23.08.2023 15:45

Фото без описуНародився  Дмитро Анатолійович СКРИПАЙ 11 липня 1999 року в селі Яроші. Після закінчення школи вступив до Професійно-технічного училища №26 міста Кременчука, де здобув професію електрогазозварника. У червні 2020 року юнак був призваний на строкову військову службу. Служив у місті Миколаїв,  гранатометником. У грудні 2022 року юнака призвали за мобілізацією. Служив у складі військової частини А1910, був стрільцем-спайпером десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти.

Був світлою, життєрадісною, трудолюбивою, сміливою, чесною і справедливою людиною, хорошим товаришем, здатним завжди підтримати і допомогти.

Серце молодого захисника зупинилося у лікарні 1 липня , Дмитро отримав тяжкі поранення, потрапивши під ворожий артилерійський обстріл 27 червня поблизу міста Кремінна Луганської області. Лікарі щосили боролися за життя, але доля вирішила інакше…