Чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 29.08.2023 15:08

29 серпня під головуванням міського голови Станіслава ДЖУСЯ відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

Про підготовку освітніх закладів Глобинської міської ради до початку 2023-2024 навчального року та організацію освітнього процесу у закладах освіти Глобинської міської ради у 2023/2024 навчальному році на час дії правового режиму воєнного стану в Україні доповідала начальник відділу освіти Світлана НАДТОКА, У ході обговорення питання Олександр ФЕДЕНКО запропонував передбачити у рішенні виконкому здійснення щоквартальних перевірок стану укриттів у навчальних закладах громади.

Члени виконкому погодили звіт про виконання Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади за І півріччя 2023 рік, виплату матеріальної винагороди обдарованим дітям та молоді, творчим колективам та їх наставникам, затвердили Положення про Відкритий фестиваль-конкурс вокального мистецтва пам’яті Раїси Кириченко «Раїсина пісня».

Тетяна ЯРЕМЕНКО звітувала про виконання заходів безбар’єрності для маломобільних груп населення.

Серед розглянутих у ході засідання питання про організацію громадських робіт та затвердження видів даних робіт на території Глобинської міської територіальної громади  у 2023 році; виділення одноразової адресної грошової допомоги громадянам Глобинської територіальної громади; затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню; питання комунальної власності, прав дитини та інші.