Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Серпневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» доступний для читачів

Дата: 31.08.2023 15:08
Кількість переглядів: 119

 Фото без описуРегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області продовжує випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».У черговому випуску видання читайте:

- взаємодія системи безоплатної правничої допомоги та органів місцевого самоврядування.

- державна служба з питань праці України розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!».

- життя ОТГ. Сергіївська сільська територіальна громада «Успішні люди - сильна громада!».

- актуальна тема. Як українцям отримати безоплатну правничу допомогу з-за кордону: приклад звернення до контактного центру системи через Telegram.

- департамент кіберполіції інформує. Як не стати жертвою шахраїв під час онлайн-шопінгу.

- митниця інформує. Про забезпечення ідентифікації товарів, транспортних засобів комерційного призначення з урахуванням змін, внесених до Митного кодексу України.

- новини від партнерів. Підвищення рівня правової обізнаності – важливий фактор зниження рівня рецидивної злочинності серед клієнтів пробації Полтавщини.

- МНС інформує. Поради рятувальників щодо безпечної експлуатації газових приладів.

- Пенсійний фонд повідомляє. Виплати до Дня Незалежності на Полтавщині: хто отримає автоматично, а кому треба звернутися до Пенсійного фонду.

- звернення про надання безоплатної вторинної правничої допомоги можна подати в електронній формі.

- адвокат консультує. Розшук безвісті зниклих військовослужбовців за особливих обставин.

- удосконалення механізму співпраці між установами виконання покарань, уповноваженими органами з питань пробації, релігійними і громадськими організаціями.

- приклади успішних справ. Переселенці допомогли реалізувати своє право на спадщину від батька, який загинув при обороні Маріуполі.

У кожному номері видання читачі мають можливість ознайомитися із зразками документів та роботою працівників системи БПД у рубриці «Людина прав

            З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут: https://docs.google.com/presentation/d/e/2PACX-1vQ2Irmj6JtTZBmD-_m91cqlwN4bvQRdU6Raj3duGGIML3KA99v_V6ijPKl4KvqMKA/pub?start=false&loop=false&delayms=3000&slide=id.p1

 

 З попередніми випусками щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися за наступним посиланням : https://legalaid.gov.ua/novyny/yurydychno-prosvitnyczka-gazeta-pravovyj-visnyk/

 

Приємного читання!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень