Заходи до Дня захисників і захисниць України

Дата: 29.09.2023 16:32

29 вересня, напередодні Дня захисників і захисниць України, у Глобиному біля пам’ятника Захисникам України відбувся мітинг. Зі словами вітань та глибокої вдячності всім, хто боронив та боронить сьогодні Україну, звернулися міський голова Станіслав Джусь, начальник відділу з мобілізаційної роботи, заступник начальника другого відділу Кременчуцького районного ТЦК та СП майор Сергій Сіренко, голова громадської організації сімей загиблих учасників бойових дій Полтавщини Наталія Чепіга. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника вшанували пам’ять усіх українців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, яким сьогодні завдячуємо можливістю жити на своїй рідній землі.

Міський голова Станіслав Джусь нагородив Почесними грамотами Полтавської обласної військової адміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадську позицію, особливий внесок у розвиток Глобинської територіальної громади та з нагоди Дня Незалежності України заступника міського голови Олександра Кочергу, директора КНП «Глобинська міська лікарня» Ігоря Балаховського, старосту Троїцького старостинського округу Руслана Закревського. Також вручив подяки за високий рівень патріотизму, самовіддану працю, стійку громадську позицію, активну допомогу і підтримку Збройним Силам України, вимушеним переселенцям, особистий внесок у розвиток волонтерського руху на території Кременчуцького району та з нагоди Дня незалежності України: голові СФГ «Златопіль» Михайлу Коліснику, голові ФГ «Агросвіт-СВ» Валерію Ведмідю, голові СФГ «Граніт» Михайлу Лопушенку, голові СФГ «Ніколаєв» Олександру Ніколаєву, голові ФГ «Фаворит-2007» Євгенію Попову, волонтерам: Любові Леваді, Сергію Кривороту, Олександрі Шараєвій, Марку Чехоні, який отримав і від т.в.о. начальника відділу рекрутингу та комплектування другого відділу Кременчуцького районного ТЦК та СП капітана Андрія Миколенка пам’ятну гільзу від гарматного снаряду 105 калібру з надписом та прапор 116 окремої механізованої бригади, на потреби якої юний волонтер назбирав понад 100 тис грн.