З Днем захисників і захисниць України.

Дата: 01.10.2023 07:00

Фото без опису1 жовтня для українців величне свято – День захисників і захисниць України. Для українців ця дата — можливість вшанувати воїнів будь-якої статі, що захищають незалежність та суверенітет рідної Батьківщини, яким сьогодні завдячуємо можливістю жити на своїй рідній  землі.

Мужність, героїзм, самовідданість захисників України – неоціненні. Їх подвиги вписані кров’ю в літопис боротьби українців за незалежність і завжди нагадують нам про те, якою ціною дістається свобода, як здобувається право бути вільною, самодостатньою нацією.

Шановні захисники та захисниці України! Низький вам уклін і щирі побажання здоров’я на довгі роки, злагоди, добра, миру і якнайшвидшої Перемоги!  Ви – наші захисники, опора держави. Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Доки є такі відважні сини та доньки України, ми – непереможні! Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Молимось за вас! Бережіть себе та повертайтеся живими!

Слава Україні! Героям слава!

Глобинський  міський голова                                   Станіслав  ДЖУСЬ