НОВИНИ ФУТБОЛУ ГЛОБИНЩИНИ

Дата: 30.10.2023 11:50

• Фото без описуМісцевим осередком ВФСТ «Колос» у Семенівській  селищній громаді, протягом вересня-жовтня проводився дитячий футбольний турнір « Кубок Дружби. Осінь».

За підсумками зоФото без описунальних змагань до фінальної частини потрапили команди Семенівки, Хорола, Глобине та Градизька.

У фінальній частині турніру , дитяча команда «Глобине»  у півфінальному матчі  в серії пенальті ,здобула перемогу над командою «Хорол». У матчі за перше місце наші юнаки перемогли господарів турніру команду «Зірочки» (Семенівка) з  рахунком 2:1.

Отже за підсумками змагань команди посіли наступні місця:

1. ФК «Глобине»
  2. «Зірочки» (Семенівка»
  3. ДЮСШ  «Хорол»
  4.  «Градизььк»
  5. «Геологія» (Кременчук)
  6. «Оболонь» (Семенівська ТГ).

• 22 жовтня завершився відкритий кубок Глобинської міської територіальної громади з  міні-футболу «Золота осінь 2023» серед дорослих команд.Фото без опису У турнірі приймали участь  команди: «Арніка», «Кордубанове», «Молодь», « Бориси», «Глобинеагропродукт» (Манжелія), «Великі Кринки», «Погреби», «Аматор».

У матчі за «Малий кубок»  (команди які посіли треті місця в групах), зустрілися команди «Аматор» та « Бориси». Підсумковий результат зустрічі  4:1 на користь команди «Аматор».

В головному  фіналі  турніру   команда «Арніка»  здобула переконливу перемогу  4:0  над  командою  «Кордубанове».

Отже володарем кубку «Золота осінь 2023» стала команда «Арніка».

Кращим воротарем  змагань визнано  Курченко Миколу («Кордубанове»),  приз кращого гравця отримав – Михайло Артюшенко «Арніка».

• 28 жовтня стартувала першість міста Кременчука з міні-футболу серед дорослих команд. В цих змаганнях, нашу громаду представляє команда «Кордубанове».  У першому турі наші земляки здобули перемогу над командою СК «Піщане» з рахунком 5:1.