Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

ДТЕК ВДЕ починає підготовку до реалізації проєкту Полтавської ВЕС. 

Дата: 31.10.2023 17:00
Кількість переглядів: 245

Компанія ДТЕК ВДЕ починає виконувати передпроєктні роботи щодо розміщення Полтавської вітрової електричної станції. Вітровий парк планується розмістити на території Глобинської міської територіальної громади, Полтавської області.             26 жовтня було підписано тристоронній договір з виконавчим комітетом Глобинської міської ради, спеціалізованою сертифікованою організацією на виконання комплексу робіт з просторового планування. У рамках договору буде проведено комплекс інженерно-геодезичних вишукувань, роботи з розроблення детального плану територій, у тому числі складання звіту з екологічної оцінки, а також комплекс землевпорядних, земельно-кадастрових та землеоціночних робіт. Вказані роботи мають бути завершені до травня 2024 року.

«Ми вже сьогодні думаємо про майбутнє. Ми цілеспрямовано і усвідомлено йдемо в цей регіон, оскільки він є енергодефіцитним і потужна електростанція тут дуже потрібна. Електроенергія з Полтавської ВЕС дасть поштовх до більш стрімкого розвитку виробництв в Полтавській та суміжних областях», – заявив заступник директора ДТЕК ВДЕ Олег Соловей.

Від громади участь у підписанні договору взяв Глобинський міський голова Станіслав Джусь. «Бажаємо потужній команді ДТЕК ВДЕ втілити цей грандіозний проєкт в нашій громаді та зробити Україну енергонезалежною», – зазначив Станіслав Джусь.

Після закінчення виконання робіт з просторового планування, ДТЕК ВДЕ проводитиме також орнітологічні дослідження, що є обовʼязково частиною комплексу підготовчих передпроектних робіт до будівництва вітропарку.
ДТЕК ВДЕ йде на таке рішення, щоб забезпечити Полтавський регіон електроенергією і підвищити енергетичну безпеку України.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень