A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування - Детального плану території земельної ділянки за адресою: Полтавська область, Кременчуцький район, село Великі Кринки, вулиця Богдана Хмельницького, 38

Дата: 02.11.2023 10:21
Кількість переглядів: 146

 

 

  1. Повна назва документа державного планування:

«Детальний план території земельної ділянки за адресою: Полтавська область, Кременчуцький район, село Великі Кринки, вулиця Богдана Хмельницького, 38

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Глобинська міська рада.
  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата розміщення проекту ДДП «Детальний план території земельної ділянки за адресою: Полтавська область, Кременчуцький район, село Великі Кринки, вулиця Богдана Хмельницького, 38 на офіційному веб – сайті Глобинської міської територіальної  громади https://globynska-gromada.gov.ua/  - 01.11. 2023 року.

б) способи участі громадськості:

– надання письмових зауважень і пропозицій на адресу:  39000, Полтавська обл., Глобинський р-н, м. Глобине, вул. Центральна, 285, Тел. (05365) 24343.

в). дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань – громадські слухання не проводяться, громадське обговорення проводиться шляхом надання в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування – Глобинська міська рада, офіційний веб – сайті Глобинської міської територіальної громади  https://globynska-gromada.gov.ua/

Контактна особа – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Глобинської міської ради  - Пономарьов Сергій Борисович,

, тел. (05365) 24343;

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – виконавчий комітет Глобинської міської ради,  39000, Полтавська обл., Глобинський р-н, м. Глобине, вул. Центральна, 285. Тел..(05365) 24343 , електронна адреса – globino.mr@globyne-rada.gov.ua   щопонеділка  з 8.00 – 17.00 та у п’ятницю з 8.00 – 16.00.  з 01.11.2023 р. до 01.12.2023 року.

Строк громадського обговорення та консультування  становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення  і триває до 01.12. 2023 року включно.

4. Проведення СЕО щодо містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки за адресою: Полтавська область, Кременчуцький район, село Великі Кринки, вулиця Богдана Хмельницького, 38 не є обов’язковою.

5. Проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня необхідність

 

Виконавчий комітет Глобинської міської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень