Щодо зміни з обслуговування пасажирів

Дата: 13.11.2023 16:50

Фото без описуВ зв’язку зі структурними перетвореннями в регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця » згідно з протоколом від 11.09.2023 №Ц-85/58 засідання правління АТ «Укрзалізниця», телеграми від 08.11.2023 №НЗ-1- 40/2781 та наказу від 09.11.2023 №421 з 01.12.2023 року припиняється оформлення проїзних та перевізних документів у приміському та дальньому сполученні по станції Устинівка виробничого підрозділу «Полтавська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», але залишається можливість оформлення в потязі. Обслуговування пасажирів, а саме: рух приміських потягів, зупинки на зупиночних платформах та станціях, посадка/висадка пасажирів проводиться згідно діючого графіку руху приміських потягів.

Начальник дирекції                                                                Микола ТЕРЕЩЕНКО

Перший заступник начальника дирекції                          Андрій ЖОВКОВСЬКИЙ