Безпека пішоходів в центрі уваги

Дата: 13.12.2017 17:09

Зима 2017 року дозволила будівельникам продовжити роботи по облаштуванню тротуару по вул. Заводській. На даний час вже підготовлена основа для укладання тротуарних плит, встановлені поребрики та розпочато роботи з укладання бетонних плит майбутнього тротуару.

Одночасно здійснюються роботи з облаштування тротуару по вул. Бубнарівська в районі греблі. Раніше тут вже було проведено і капітальний ремонт асфальтно-бетонного дорожнього покриття на ділянці близько 700 м.п. Замовником робіт є виконавчий комітет Глобинської міської ради.

Таким чином, як заявив заступник міського голови Олександр Артюшенко, із закінченням будівельних робіт для жителів міста Глобине буде забезпечено безпечний прохід по ділянках найбільш інтенсивного руху вантажного трансорту, що проходять через греблі річки Сухий Омельник в межах нашого міста.

Під час робіт по облаштуванню тротуару по вул.Заводській

Заступник міського голови Олександр Артюшенко оглядає виконання робіт по облаштуванню тротуару по вул. Заводській

вул.Заводська до ремонту тротуару