A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Чергове засідання виконкому міської ради

Дата: 21.02.2018 17:20
Кількість переглядів: 723

Сьогодні, 21 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради, у ході якого розглянуто низку важливих питань.

Найбільш активно обговорювалося питання погодження напрямків використання вільного залишку бюджету об’єднаної міської територіальної громади на 2018 рік, з якого доповідала начальник фінансового відділу виконкому міської ради Світлана Замогильна. До участі у розгляді цього питання долучилися й міські депутати. За результатами обговорення сформовано пропозиції з розподілу вільного залишку бюджетних коштів для подання на розгляд постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціального розвитку та чергової сесії міської ради.

Про підсумки фінансово-господарської діяльності підприємства КП «Глобинське» за 2017 рік та стан розрахунків за житлово-комунальні послуги підприємствами, установами та населенням міста звітував начальник підприємства Анатолій Шаповал.

Серед розглянутих питань було заслухано інформацію начальника відділу соціально-економічного розвитку та інвестиції Володимира Бондаря про використання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.  Детальну інформацію з цього питання можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/file/d/

Окрім того розглянуто питання про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт на території Глобинської міської ради в 2018 році; про заходи до Міжнародного дня прав жінок і миру та щодо відзначення річниці з Дня народження майстра українського слова, Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка; про стан виконання у 2017 році заходів міської Програми «Соціальний захист» на 2016-2020 роки; про виділення одноразової адресної грошової допомоги громадянам Глобинської територіальної громади; про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу весною 2018 року та інші.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень